MetroPagina

Obilježavanje DANA VRTIĆA

on .

19. svibnja 2015. godine, uz ostale aktivnosti u Dječjem vrtiću Supetar, vrijedne odgojiteljice s djecom svojih skupina su izvele kraću priredbu na kojoj je bilo puno pjesme i veselja koje je započelo našom himnom «Mi imamo vrtić, Mrvica se zove».

U dvorani za više namjena izloženi su radovi djece (DV-a Supetra i DV-a Nerežišća) koje su oni napravili na temu: «VRTIĆ U NAŠEM GRADU, GRAD U DJEČJIM SRCIMA».

Na plakatima su izložene i fotografije raznih događanja u Dječjem vrtiću Mrvici kroz godine – od 1998. do danas na kojima se vidi koliko je rad u našem vrtiću okrenut obilježavanju svih važnijih događanja u gradu, otoku, državi.

POZIVAMO RODITELJE I SVE ZAINTERESIRANE DA POGLEDAJU DJEČJE RADOVE I FOTOGRAFIJE KOJE ĆE BITI IZLOŽENE DO POČETKA NOVE PEDAGOŠKE 2015/16. GODINE.