Obavijest o početku rada vrtića

on .


S obzirom na zaštitu osobnih podataka djece, bez  privole roditelja ne možemo objaviti popise djece, stoga su odgojitelji kontaktirali roditelje djece koja mijenjaju skupinu ili po prvi puta kreću u vrtić.  Uz ovu obavijest prilažemo i upute za roditelje prilikom dolaženja i odlaženja iz vrtića kako bi mogli poštovati upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije  COVID 19.

Upute preuzmite OVDJE.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja 24. kolovoza 2020. godine objavio je  Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.  koje se nalaze na linku, OVDJE.

Roditeljima, djeci i djelatnicima želim sretnu i uspješnu novu pedagošku godinu