Obavijest o provedbi natječaja objavljenog 1. lipnja 2023.

on .

Obavijest o provedbi natječaja objavljenog  1. lipnja 2023.  godine na stranicama Zavoda za zapošljavanje, web stranici dječjeg vrtića Mrvica i oglasnoj ploči dječjeg vrtića Mrvica.

Obavještavamo sve kandidate koji su se prijavili za radna mjesta:
EDUKACIJSKI REHABILITATOR/ICA - 1 izvršitelj/ica (m/ž) - na neodređeno nepuno radno vrijeme 20 sati tjedno–pola radnog vremena  da je natječaj završen odabirom i sklapanjem ugovora s kandidatkinjom Jasnom Kusanović.

ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE - 3 izvršiteljice (m/ž) na određeno puno radno vrijeme, zamjena za vrijeme porodiljnog – rodiljnog dopusta do povratka na rad sa bolovanja, porodiljnog – rodiljnog dopusta, ne duže od 29. veljače 2024. godine da je natječaj završen odabirom i sklapanjem ugovora sa kandidatkinjama: Zoranom Kalajžić, Dorom Sekul i Valentinom Kusanović

ODGOJITELJ/ICA PREDŠKOLSKE DJECE - 1 izvršitelj (m/ž) na neodređeno puno radno vrijeme da je natječaj završen odabirom i sklapanjem ugovora s Magdalenom Matulić.
Nezadovoljni kandidati imaju pravo uvida u dokumentaciju primljenih kandidata.

RAVNATELJICA
Marija Vuković